    14400M 36
105,66zł brutto
85,90zł netto
Dostępność: dostępny
Stan magazynowy: 2
Dostępność: dostępny
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 1057 pkt.
Profesjonalna nasadka udarowa sześciokątna z mocowaniem na kwadrat 1/2" KOKEN typ 14400M-36 do śrub 36mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Nasadka udarowa sześciokątna 1/2" M36, Koken 14400M-36
Nasadka udarowa do śrub 36mm Koken 14400M-36:
  • rozmiar nasadki: 36mm
  • rodzaj nasadki: sześciokątna
  • mocowanie: 1/2"
  • średnica u nasady "D1": 49,5mm
  • średnica u wylotu "D2": 30mm
  • głębokość "e": 20mm
  • wysokość "L": 46mm
  • waga: 285g
Zalecamy stosowanie pierścieni blokujących do nasadki Koken: 1402A/B.
długość całkowita: 46 mm
waga: 285 g
typ mocowania : kwadrat 1/2''
rozmiar: 36 mm