    14400M 32
70,98zł brutto
57,71zł netto
Dostępność: dostępny
Stan magazynowy: 2
Dostępność: dostępny
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 710 pkt.
Profesjonalna nasadka udarowa sześciokątna z mocowaniem na kwadrat 1/2" KOKEN typ 14400M-32 do śrub 32mm, wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Nasadka udarowa sześciokątna 1/2" M32, Koken 14400M-32
Nasadka udarowa do śrub 32mm Koken 14400M-32:
  • rozmiar nasadki: 32mm
  • rodzaj nasadki: sześciokątna
  • mocowanie: 1/2"
  • średnica u nasady "D1": 44,5mm
  • średnica u wylotu "D2": 30mm
  • głębokość "e": 18mm
  • wysokość "L": 42mm
  • waga: 216g
Zalecamy stosowanie pierścieni blokujących do nasadki Koken: 1402A/B.
długość całkowita: 42 mm
waga: 216 g
typ mocowania : kwadrat 1/2''
rozmiar: 32 mm