    7805SM-18
46,54zł brutto
37,84zł netto
Cena punktowa: 465 pkt.
Długa nasadka sześciokątna 1/2'' wykonana jest zgodnie z normą ISO 2725-1 / 1174-1, DIN 3120.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Długa nasadka ręczna 1/2" sześciokątna do śrub M18 BAHCO 7805SM-18
  • maksymalne rozłożenie obciążenia i momentu dzięki dodatkowej powierzchni bocznej
  • nasadka wydłużona wykonana jest zgodnie z normą ISO 2725-1 / 1174-1, DIN 3120
Dane nasadki 1/2" sześciokątnej do śrub M18 Bahco 7805SM-18:
  • rozmiar nasadki: 18mm
  • rodzaj nasadki: sześciokątna
  • mocowanie: 1/2"
  • średnica u nasady "D1": 24mm
  • średnica u wylotu "D2": 22,5mm
  • wysokość "L": 82,6mm
  • waga: 170g
długość całkowita: 82,6 mm
waga: 170 g
typ mocowania : kwadrat 1/2''
rozmiar: 18 mm