    7805SM-10
58,95zł brutto
47,93zł netto
Dostępność: niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 589 pkt.
Długa nasadka sześciokątna 1/2'' wykonana jest zgodnie z normą ISO 2725-1 / 1174-1, DIN 3120.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Długa nasadka ręczna 1/2" sześciokątna do śrub M10 BAHCO 7805SM-10
  • maksymalne rozłożenie obciążenia i momentu dzięki dodatkowej powierzchni bocznej
  • nasadka wydłużona wykonana jest zgodnie z normą ISO 2725-1 / 1174-1, DIN 3120
Dane nasadki 1/2" sześciokątnej do śrub M10 Bahco 7805SM-10:
  • rozmiar nasadki: 10mm
  • rodzaj nasadki: sześciokątna
  • mocowanie: 1/2"
  • średnica u nasady "D1": 14,9mm
  • średnica u wylotu "D2": 22,5mm
  • wysokość "L": 82,6mm
  • waga: 80g
długość całkowita: 82,6 mm
waga: 80 g
typ mocowania : kwadrat 1/2''
rozmiar: 10 mm