    7805DM-22
49,90zł brutto
40,57zł netto
Cena punktowa: 499 pkt.
Nasadka wydłużona 12-kątna 1/2'' wykonana jest zgodnie z normą ISO 2725-1 / 1174-1, DIN 3120.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Długa nasadka ręczna 1/2" dwunastokątna do śrub M22 BAHCO 7805DM-22
  • maksymalne rozłożenie obciążenia i momentu dzięki dodatkowej powierzchni bocznej
  • nasadka wydłużona wykonana jest zgodnie z normą ISO 2725-1 / 1174-1, DIN 3120
Dane długiej nasadki 1/2" 12-kątnej do śrub M22 Bahco 7805DM-22
  • rozmiar nasadki: 22mm
  • rodzaj nasadki: 12-kątna
  • mocowanie: 1/2"
  • średnica u nasady "D1": 29,9mm
  • średnica u wylotu "D2": 25,9mm
  • wysokość "L": 82,6mm
  • waga: 220g
długość całkowita: 82,6 mm
waga: 220 g
typ mocowania : kwadrat 1/2''
rozmiar: 22 mm