nasadka ręczna wydłużona 12-kątna 1/2" do śrub M22, Bahco [7805DM-22]
Producent:
Kod producenta:7805DM-22
| Cena punktowa: | 499 pkt. |
Nasadka wydłużona 12-kątna 1/2'' wykonana jest zgodnie z normą ISO 2725-1 / 1174-1, DIN 3120.
Długa nasadka ręczna 1/2" dwunastokątna do śrub M22 BAHCO 7805DM-22
- maksymalne rozłożenie obciążenia i momentu dzięki dodatkowej powierzchni bocznej
- nasadka wydłużona wykonana jest zgodnie z normą ISO 2725-1 / 1174-1, DIN 3120
Dane długiej nasadki 1/2" 12-kątnej do śrub M22 Bahco 7805DM-22
- rozmiar nasadki: 22mm
- rodzaj nasadki: 12-kątna
- mocowanie: 1/2"
- średnica u nasady "D1": 29,9mm
- średnica u wylotu "D2": 25,9mm
- wysokość "L": 82,6mm
- waga: 220g
| długość całkowita: | 82,6 mm |
| waga: | 220 g |
| typ mocowania : | kwadrat 1/2'' |
| rozmiar: | 22 mm |