    7805DM-15
43,25zł brutto
35,16zł netto
Cena punktowa: 432 pkt.
Nasadka wydłużona 12-kątna 1/2'' wykonana jest zgodnie z normą ISO 2725-1 / 1174-1, DIN 3120.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Długa nasadka ręczna 1/2" dwunastokątna do śrub M15 BAHCO 7805DM-15
  • maksymalne rozłożenie obciążenia i momentu dzięki dodatkowej powierzchni bocznej
  • nasadka wydłużona wykonana jest zgodnie z normą ISO 2725-1 / 1174-1, DIN 3120
Dane długiej nasadki 1/2" 12-kątnej do śrub M15 Bahco 7805DM-15
  • rozmiar nasadki: 15mm
  • rodzaj nasadki: 12-kątna
  • mocowanie: 1/2"
  • średnica u nasady "D1": 21,6mm
  • średnica u wylotu "D2": 22,5mm
  • wysokość "L": 82,6mm
  • waga: 150g
długość całkowita: 82,6 mm
waga: 150 g
typ mocowania : kwadrat 1/2''
rozmiar: 15 mm