nasadka ręczna wydłużona 12-kątna 1/2" do śrub M10, Bahco [7805DM-10]
Producent:
Kod producenta:7805DM-10
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 563 pkt. |
Nasadka wydłużona 12-kątna 1/2'' wykonana jest zgodnie z normą ISO 2725-1 / 1174-1, DIN 3120.
Długa nasadka ręczna 1/2" dwunastokątna do śrub M10 BAHCO 7805DM-10
- maksymalne rozłożenie obciążenia i momentu dzięki dodatkowej powierzchni bocznej
- nasadka wydłużona wykonana jest zgodnie z normą ISO 2725-1 / 1174-1, DIN 3120
Dane długiej nasadki 1/2" 12-kątnej do śrub M10 Bahco 7805DM-10
- rozmiar nasadki: 10mm
- rodzaj nasadki: 12-kątna
- mocowanie: 1/2"
- średnica u nasady "D1": 14,9mm
- średnica u wylotu "D2": 22,5mm
- wysokość "L": 82,6mm
- waga: 95g
| długość całkowita: | 82,6 mm |
| waga: | 95 g |
| typ mocowania : | kwadrat 1/2'' |
| rozmiar: | 10 mm |