    SB7400SM-17
26,00zł brutto
21,14zł netto
Dostępność: dostępny
Stan magazynowy: 2
Karta produktu:
Dostępność: dostępny
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 260 pkt.
Klucz nasadowy ręczny 6-kątny z mocowaniem na kwadrat 3/8" do śrub z łbem w rozmiarze 17 mm BAHCO SB7400SM-17, wykonany z wysokiej jakości stali narzędziowej polerowanej, dostarczany na plastikowej zawieszce.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Nasadka ręczna 3/8" sześciokątna do śrub z łbem 17mm BAHCO [SB7400SM-17]:
Dane techniczne nasadki 3/8" sześciokątnej Bahco [SB7400SM-17]:
  • rozmiar nasadki: 17 mm,
  • rodzaj nasadki: sześciokątna,
  • mocowanie: 3/8",
  • średnica u nasady D1: 22,8 mm,
  • średnica u wylotu D2: 20 mm,
  • długość L: 25 mm,
  • waga: 50 g
długość całkowita: 25 mm
waga: 50 g
typ mocowania : kwadrat 3/8"
opakowanie: zawieszka
rozmiar: 17 mm