    7400SM-15
25,17zł brutto
20,46zł netto
Cena punktowa: 252 pkt.
Nasadka ręczna sześciokątna z mocowaniem na kwadrat 3/8" do śrub z łbem o wymiarze 15mm firmy BAHCO typ 7400SM-15, wykonana z wysokiej jakości stali narzędziowej, polerowanej.
Nasadka sześciokątna 3/8'''' wykonana jest zgodnie z normą DIN 3124 / 3120, ISO 2725 / 1174.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
nasadka ręczna 3/8" sześciokątna do śrub z łbem 15mm BAHCO 7400SM-15
  • maksymalne rozłożenie obciążenia i momentu dzięki dodatkowej powierzchni bocznej
  • nasadka wykonana jest zgodnie z normą DIN3120/ISO1174
Dane nasadki 3/8" sześciokątnej Bahco 7400SM-15:
  • rozmiar nasadki: 15 mm
  • rodzaj nasadki: sześciokątna
  • mocowanie: 3/8"
  • średnica u nasady D1: 20,9 mm
  • średnica u wylotu D2: 19 mm
  • wysokość L: 27 mm
  • waga: 25 g
długość całkowita: 27 mm
waga: 25 g
typ mocowania : kwadrat 3/8"
rozmiar: 15 mm