    SB7400SM-13
20,02zł brutto
16,28zł netto
Dostępność: niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
Karta produktu:
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 200 pkt.
Klucz nasadowy ręczny 6-kątny z mocowaniem na kwadrat 3/8" do śrub z łbem w rozmiarze 13 mm BAHCO SB7400SM-13, wykonany z wysokiej jakości stali narzędziowej polerowanej, dostarczany na plastikowej zawieszce.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Nasadka ręczna 3/8" sześciokątna do śrub z łbem 13mm BAHCO [SB7400SM-13]:
Dane techniczne nasadki 3/8" sześciokątnej Bahco [SB7400SM-13]:
  • rozmiar nasadki: 13 mm,
  • rodzaj nasadki: sześciokątna,
  • mocowanie: 3/8",
  • średnica u nasady D1: 18 mm,
  • średnica u wylotu D2: 17,3 mm,
  • długość L: 25,8 mm,
  • waga: 22 g
długość całkowita: 25,8 mm
waga: 22 g
typ mocowania : kwadrat 3/8"
opakowanie: zawieszka
rozmiar: 13 mm