    7400SM-13
22,27zł brutto
18,11zł netto
Cena punktowa: 223 pkt.
Nasadka ręczna sześciokątna z mocowaniem na kwadrat 3/8" do śrub z łbem o wymiarze 13mm firmy BAHCO typ 7400SM-13, wykonana z wysokiej jakości stali narzędziowej, polerowanej.
Nasadka sześciokątna 3/8'''' wykonana jest zgodnie z normą DIN 3124 / 3120, ISO 2725 / 1174.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
nasadka ręczna 3/8" sześciokątna do śrub z łbem 13mm BAHCO 7400SM-13
  • maksymalne rozłożenie obciążenia i momentu dzięki dodatkowej powierzchni bocznej
  • nasadka wykonana jest zgodnie z normą DIN3120/ISO1174
Dane nasadki 3/8" sześciokątnej Bahco 7400SM-13:
  • rozmiar nasadki: 13 mm
  • rodzaj nasadki: sześciokątna
  • mocowanie: 3/8"
  • średnica u nasady D1: 18,4 mm
  • średnica u wylotu D2: 17 mm
  • wysokość L: 25,5 mm
  • waga: 23 g
długość całkowita: 25,5 mm
waga: 23 g
typ mocowania : kwadrat 3/8"
rozmiar: 13 mm