    7400SM-12
22,89zł brutto
18,61zł netto
Cena punktowa: 229 pkt.
Nasadka ręczna sześciokątna z mocowaniem na kwadrat 3/8" do śrub z łbem o wymiarze 12mm firmy BAHCO typ 7400SM-12, wykonana z wysokiej jakości stali narzędziowej, polerowanej.
Nasadka sześciokątna 3/8'''' wykonana jest zgodnie z normą DIN 3124 / 3120, ISO 2725 / 1174.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
nasadka ręczna 3/8" sześciokątna do śrub z łbem 12mm BAHCO 7400SM-12
  • maksymalne rozłożenie obciążenia i momentu dzięki dodatkowej powierzchni bocznej
  • nasadka wykonana jest zgodnie z normą DIN3120/ISO1174
Dane nasadki 3/8" sześciokątnej Bahco 7400SM-12:
  • rozmiar nasadki: 12 mm
  • rodzaj nasadki: sześciokątna
  • mocowanie: 3/8"
  • średnica u nasady D1: 17 mm
  • średnica u wylotu D2: 17 mm
  • wysokość L: 25,5 mm
  • waga: 22 g
długość całkowita: 25,5 mm
waga: 22 g
typ mocowania : kwadrat 3/8"
rozmiar: 12 mm