    SB7400SM-10
20,02zł brutto
16,28zł netto
Dostępność: dostępny
Stan magazynowy: 1
Karta produktu:
Dostępność: dostępny
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 200 pkt.
Klucz nasadowy ręczny 6-kątny z mocowaniem na kwadrat 3/8" do śrub z łbem w rozmiarze 10 mm BAHCO SB7400SM-10, wykonany z wysokiej jakości stali narzędziowej polerowanej, dostarczany na plastikowej zawieszce.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Nasadka ręczna 3/8" sześciokątna do śrub z łbem 10mm BAHCO [SB7400SM-10]:
  • dodatkowa powierzchnia boczna umożliwia maksymalne rozłożenie obciążenia,
  • nasadka wykonana jest zgodnie z normą DIN3120/ISO1174,
  • klucz nasadowy dostarczany z plastikową zawieszką.
Dane techniczne nasadki 3/8" sześciokątnej Bahco [SB7400SM-10]:
  • rozmiar nasadki: 10 mm,
  • rodzaj nasadki: sześciokątna,
  • mocowanie: 3/8",
  • średnica u nasady D1: 14,6 mm,
  • średnica u wylotu D2: 17 mm,
  • wysokość L: 25,5 mm,
  • waga: 19 g
długość całkowita: 25,5 mm
waga: 19 g
typ mocowania : kwadrat 3/8"
opakowanie: zawieszka
rozmiar: 10 mm