    7400SM-10
22,50zł brutto
18,29zł netto
Dostępność: niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 225 pkt.
Nasadka ręczna sześciokątna z mocowaniem na kwadrat 3/8" do śrub z łbem o wymiarze 10mm firmy BAHCO typ 7400SM-10, wykonana z wysokiej jakości stali narzędziowej, polerowanej.
Nasadka sześciokątna 3/8'''' wykonana jest zgodnie z normą DIN 3124 / 3120, ISO 2725 / 1174.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
nasadka ręczna 3/8" sześciokątna do śrub z łbem 10mm BAHCO 7400SM-10
  • maksymalne rozłożenie obciążenia i momentu dzięki dodatkowej powierzchni bocznej
  • nasadka wykonana jest zgodnie z normą DIN3120/ISO1174
Dane nasadki 3/8" sześciokątnej Bahco 7400SM-10:
  • rozmiar nasadki: 10 mm
  • rodzaj nasadki: sześciokątna
  • mocowanie: 3/8"
  • średnica u nasady D1: 14,6 mm
  • średnica u wylotu D2: 17 mm
  • wysokość L: 25,5 mm
  • waga: 19 g
Klucz nasadowy sześciokątny 3/8" Bahco z serii 7400SM przeznaczony jest do pokręcania ręcznego,
nie nadaje się do użycia z elektronarzędziami i narzędziami pneumatycznymi.
Do kluczy nasadowych sześciokątnych 3/8'' zalecamy stosowanie oryginalnych grzechotek i akcesoriów.
długość całkowita: 25,5 mm
waga: 19 g
typ mocowania : kwadrat 3/8"
rozmiar: 10 mm