    SB6700SM-5.5
12,94zł brutto
10,52zł netto
Dostępność: dostępny
Stan magazynowy: 1
Karta produktu:
Dostępność: dostępny
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 129 pkt.
Klucz nasadowy ręczny 6-kątny z mocowaniem na kwadrat 1/4" do śrub z łbem w rozmiarze 5,5 mm BAHCO SB6700SM-5.5, wykonany z wysokiej jakości stali narzędziowej polerowanej, dostarczany na plastikowej zawieszce.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Nasadka ręczna sześciokątna 1/4" do śrub z rozmiarem łba 5,5 mm BAHCO [SB6700SM-5.5]:
  • dodatkowa powierzchnia boczna umożliwia maksymalne rozłożenie obciążenia,
  • wykonana z wysokiej jakości stali stopowej wg norm ISO 2725 / 1174, DIN 3124 / 3120,
  • klucz nasadowy dostarczany z plastikową zawieszką.
Parametry techniczne nasadki sześciokątnej 1/4" Bahco [SB6700SM-5.5]:
  • rozmiar nasadki: 5,5 mm,
  • rodzaj nasadki: 6-kątna,
  • mocowanie: 1/4" ,
  • długość całkowita L: 24,7 mm,
  • średnica D1: 8,7 mm,
  • średnica D2: 11,9 mm,
  • waga: 10 g
Zdjęcie poglądowe.
długość całkowita: 24,7 mm
waga: 10 g
typ mocowania : kwadrat 1/4''
opakowanie: zawieszka
rozmiar: 5.5 mm