    SB6700SM-13
14,37zł brutto
11,68zł netto
Dostępność: niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
Karta produktu:
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 144 pkt.
Klucz nasadowy ręczny 6-kątny z mocowaniem na kwadrat 1/4" BAHCO SB6700SM-13 w rozmiarze metrycznym 13 mm, wykonany z wysokiej jakości stali narzędziowej, polerowany. Dostarczany na plastikowej zawieszce.
Nasadka wykonana jest zgodnie z normą ISO 2725 / 1174, DIN 3124 / 3120.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Nasadka ręczna sześciokątna 1/4" metryczna do śrub M13, BAHCO [SB6700SM-13]:
  • dodatkowa powierzchnia boczna umożliwia maksymalne rozłożenie obciążenia,
  • wykonana z wysokiej jakości stali stopowej wg norm ISO 2725 / 1174, DIN 3124 / 3120,
  • klucz nasadowy dostarczany z plastikową zawieszką.
Parametry techniczne nasadki Bahco [SB6700SM-13]:
  • rozmiar nasadki: 13 mm,
  • rodzaj nasadki: 6-kątna,
  • mocowanie: 1/4",
  • długość całkowita L: 24,7 mm,
  • średnica D1: 18 mm,
  • średnica D2: 15,6 mm,
  • waga: 20 g,
  • opakowanie: zawieszka z tworzywa
długość całkowita: 24,7 mm
waga: 20 g
typ mocowania : kwadrat 1/4''
opakowanie: zawieszka
rozmiar: 13 mm