    6700SZ-9/16
15,15zł brutto
12,32zł netto
Dostępność: niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
Karta produktu:
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 151 pkt.
Nasadka wykonana jest zgodnie z normą ISO 2725 / 1174, DIN 3124 / 3120.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Nasadka ręczna sześciokątna 1/4" calowa do śrub 9/16", BAHCO [6700SZ-9/16]:
  • wykonana z wysokiej jakości stali stopowej wg norm ISO 2725 / 1174, DIN 3124 / 3120.
PARAMETRY TECHNICZNE NASADKI CALOWEJ BAHCO [6700SZ-9/16]:
  • rozmiar nasadki: 9/16",
  • rodzaj nasadki: 6-kątna,
  • mocowanie: 1/4",
  • długość całkowita [L]: 24,7 mm,
  • średnica [D1]: 19,6 mm,
  • średnica [D2]: 16 mm,
  • głębokość [T]: 11,5 mm,
  • waga: 29 g
długość całkowita: 24,7 mm