    7800SM-33
32,43zł brutto
26,37zł netto
Cena punktowa: 324 pkt.
Nasadka sześciokątna 1/2'' wykonana jest zgodnie z normą DIN 3124 / 3120, ISO 2725 / 1174.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
nasadka ręczna 1/2" sześciokątna do śrub M33 BAHCO 7800SM-33
  • maksymalne rozłożenie obciążenia i momentu dzięki dodatkowej powierzchni bocznej
  • nasadka wykonana jest zgodnie z normą DIN3120/ISO1174
Dane nasadki 1/2" sześciokątnej do śrub M33 Bahco 7800SM-33:
  • rozmiar nasadki: 33mm
  • rodzaj nasadki: sześciokątna
  • mocowanie: 1/2"
  • średnica u nasady "D1": 44mm
  • średnica u wylotu "D2": 36mm
  • wysokość "L": 49mm
  • waga: 250g
Do kluczy nasadowych sześciokątnych 1/2'' zalecamy stosowanie oryginalnych grzechotek i akcesoriów.
długość całkowita: 49 mm
waga: 250 g
typ mocowania : kwadrat 1/2''
rozmiar: 33 mm