    7800SM-29
28,68zł brutto
23,32zł netto
Cena punktowa: 287 pkt.
Nasadka sześciokątna 1/2'' wykonana jest zgodnie z normą DIN 3124 / 3120, ISO 2725 / 1174.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
nasadka ręczna 1/2" sześciokątna do śrub M29 BAHCO 7800SM-29
  • maksymalne rozłożenie obciążenia i momentu dzięki dodatkowej powierzchni bocznej
  • nasadka wykonana jest zgodnie z normą DIN3120/ISO1174
Dane nasadki 1/2" sześciokątnej do śrub M29 Bahco 7800SM-29:
  • rozmiar nasadki: 29mm
  • rodzaj nasadki: sześciokątna
  • mocowanie: 1/2"
  • średnica u nasady "D1": 39,2mm
  • średnica u wylotu "D2": 29mm
  • wysokość "L": 44mm
  • waga: 210g
Do kluczy nasadowych sześciokątnych 1/2'' zalecamy stosowanie oryginalnych grzechotek i akcesoriów.
długość całkowita: 44 mm
waga: 210 g
typ mocowania : kwadrat 1/2''
rozmiar: 29 mm