    SB7800SM-27
26,51zł brutto
21,55zł netto
Dostępność: dostępny
Stan magazynowy: 2
Cena punktowa: 265 pkt.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Nasadka ręczna 1/2" sześciokątna do śrub M27 BAHCO [SB7800SM-27]:
  • dodatkowa powierzchnia boczna umożliwia maksymalne rozłożenie obciążenia,
  • nasadka wykonana jest zgodnie z normą ISO 2725 / 1174, DIN 3124 / 3120,
  • klucz nasadowy dostarczany z plastikową zawieszką.
Dane techniczne nasadki 1/2" 6-kątnej do śrub M27 Bahco [SB7800SM-27]:
  • rozmiar nasadki: 27 mm,
  • rodzaj nasadki: sześciokątna,
  • mocowanie: 1/2",
  • średnica u nasady "D1": 36,6 mm,
  • średnica u wylotu "D2": 29 mm,
  • wysokość "L": 44 mm,
  • waga: 173 g
długość całkowita: 44 mm
waga: 173 g
typ mocowania : kwadrat 1/2''
opakowanie: zawieszka
rozmiar: 27 mm