    SB7800SM-22
21,02zł brutto
17,09zł netto
Dostępność: dostępny
Stan magazynowy: 1
Karta produktu:
Dostępność: dostępny
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 210 pkt.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Nasadka ręczna 1/2" sześciokątna do śrub M22 BAHCO [SB7800SM-22]:
  • dodatkowa powierzchnia boczna umożliwia maksymalne rozłożenie obciążenia,
  • nasadka wykonana jest zgodnie z normą ISO 2725 / 1174, DIN 3124 / 3120,
  • klucz nasadowy dostarczany z plastikową zawieszką.
Dane techniczne nasadki 1/2" 6-kątnej do śrub M22 Bahco [SB7800SM-22]:
  • rozmiar nasadki: 22 mm,
  • rodzaj nasadki: sześciokątna,
  • mocowanie: 1/2",
  • średnica u nasady "D1": 30,4 mm,
  • średnica u wylotu "D2": 25,5 mm,
  • wysokość "L": 37 mm,
  • waga: 100 g
długość całkowita: 37 mm
waga: 100 g
typ mocowania : kwadrat 1/2''
opakowanie: zawieszka
rozmiar: 22 mm