nasadka ręczna sześciokątna 1/2" do śrub M19, Bahco [7800SM-19]
Producent:
Kod producenta:7800SM-19
Stan magazynowy: 2
| Dostępność: |
dostępny
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 258 pkt. |
Nasadka sześciokątna 1/2'' wykonana jest zgodnie z normą DIN 3124 / 3120, ISO 2725 / 1174.
nasadka ręczna 1/2" sześciokątna do śrub M19 BAHCO 7800SM-19
- maksymalne rozłożenie obciążenia i momentu dzięki dodatkowej powierzchni bocznej
- nasadka wykonana jest zgodnie z normą DIN3120/ISO1174
Dane nasadki 1/2" sześciokątnej do śrub M19 Bahco 7800SM-19:
- rozmiar nasadki: 19mm
- rodzaj nasadki: sześciokątna
- mocowanie: 1/2"
- średnica u nasady "D1": 26,6mm
- średnica u wylotu "D2": 24mm
- wysokość "L": 38mm
- waga: 80g
Do kluczy nasadowych sześciokątnych 1/2'' zalecamy stosowanie oryginalnych grzechotek i akcesoriów.
| długość całkowita: | 38 mm |
| waga: | 80 g |
| typ mocowania : | kwadrat 1/2'' |
| rozmiar: | 19 mm |