    7800SM-19
25,78zł brutto
20,96zł netto
Dostępność: dostępny
Stan magazynowy: 2
Dostępność: dostępny
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 258 pkt.
Nasadka sześciokątna 1/2'' wykonana jest zgodnie z normą DIN 3124 / 3120, ISO 2725 / 1174.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
nasadka ręczna 1/2" sześciokątna do śrub M19 BAHCO 7800SM-19
  • maksymalne rozłożenie obciążenia i momentu dzięki dodatkowej powierzchni bocznej
  • nasadka wykonana jest zgodnie z normą DIN3120/ISO1174
Dane nasadki 1/2" sześciokątnej do śrub M19 Bahco 7800SM-19:
  • rozmiar nasadki: 19mm
  • rodzaj nasadki: sześciokątna
  • mocowanie: 1/2"
  • średnica u nasady "D1": 26,6mm
  • średnica u wylotu "D2": 24mm
  • wysokość "L": 38mm
  • waga: 80g
Do kluczy nasadowych sześciokątnych 1/2'' zalecamy stosowanie oryginalnych grzechotek i akcesoriów.
długość całkowita: 38 mm
waga: 80 g
typ mocowania : kwadrat 1/2''
rozmiar: 19 mm