    SB7800SM-17
19,12zł brutto
15,54zł netto
Dostępność: dostępny
Stan magazynowy: 3
Cena punktowa: 191 pkt.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Nasadka ręczna 1/2" sześciokątna do śrub M17 BAHCO [SB7800SM-17]:
Dane techniczne nasadki 1/2" 6-kątnej do śrub M17 Bahco [SB7800SM-17]:
  • rozmiar nasadki: 17 mm,
  • rodzaj nasadki: sześciokątna,
  • mocowanie: 1/2",
  • średnica u nasady "D1": 24,1 mm,
  • średnica u wylotu "D2": 23 mm,
  • wysokość "L": 38 mm,
  • waga: 80 g
długość całkowita: 38 mm
waga: 80 g
typ mocowania : kwadrat 1/2''
opakowanie: zawieszka
rozmiar: 17 mm