    SB7800SM-14
19,22zł brutto
15,63zł netto
Dostępność: dostępny
Stan magazynowy: 2
Cena punktowa: 192 pkt.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Nasadka ręczna 1/2" sześciokątna do śrub M14 BAHCO [SB7800SM-14]:
Dane techniczne nasadki 1/2" 6-kątnej do śrub M14 Bahco [SB7800SM-14]:
  • rozmiar nasadki: 14 mm,
  • rodzaj nasadki: sześciokątna,
  • mocowanie: 1/2",
  • średnica u nasady "D1": 20,4 mm,
  • średnica u wylotu "D2": 22 mm,
  • wysokość "L": 38 mm,
  • waga: 70 g
długość całkowita: 38 mm
waga: 70 g
typ mocowania : kwadrat 1/2''
opakowanie: zawieszka
rozmiar: 14 mm