    SB7800SM-13
21,63zł brutto
17,59zł netto
Dostępność: dostępny
Stan magazynowy: 1
Cena punktowa: 216 pkt.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Nasadka ręczna 1/2" sześciokątna do śrub M13 BAHCO [SB7800SM-13]:
Dane techniczne nasadki 1/2" 6-kątnej do śrub M13 Bahco [SB7800SM-13]:
  • rozmiar nasadki: 13 mm,
  • rodzaj nasadki: sześciokątna,
  • mocowanie: 1/2",
  • średnica u nasady "D1": 19,1 mm,
  • średnica u wylotu "D2": 22 mm,
  • wysokość "L": 38 mm,
  • waga: 53 g
długość całkowita: 38 mm
waga: 53 g
typ mocowania : kwadrat 1/2''
opakowanie: zawieszka
rozmiar: 13 mm