    SB7800SM-10
18,08zł brutto
14,70zł netto
Dostępność: dostępny
Stan magazynowy: 1
Cena punktowa: 181 pkt.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Nasadka ręczna 1/2" sześciokątna do śrub M10 BAHCO [SB7800SM-10]:
Dane techniczne nasadki 1/2" 6-kątnej do śrub M10 Bahco [SB7800SM-10]:
  • rozmiar nasadki: 10 mm,
  • rodzaj nasadki: sześciokątna,
  • mocowanie: 1/2",
  • średnica u nasady "D1": 14 mm,
  • średnica u wylotu "D2": 22 mm,
  • wysokość "L": 38 mm,
  • waga: 60 g
długość całkowita: 38 mm
waga: 60 g
typ mocowania : kwadrat 1/2''
opakowanie: zawieszka
rozmiar: 10 mm