    3010M-100 3
32,74zł brutto
26,62zł netto
Dostępność: niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 3 tygodnie
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 327 pkt.
Profesjonalna nasadka ręczna 3/8" z końcówką imbusową 3 x 100mm, Koken [3010M-100 3], przeznaczona do prac ze śrubami z gniazdem imbusowym o rozmiarze 3 mm, mocowanie nasadki na kwadrat 3/8", długość całkowita 100 mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
nasadka ręczna na kwadrat 3/8" z końcówką imbusową 3 x 100mm, Koken [3010M-100 3]
  • profesjonalna nasadka z końcówką imbusową w rozmiarze metrycznym 3 mm,
PARAMETRY TECHNICZNE NASADKI, KOKEN [3010M-100 3]
  • rozmiar: 3 mm,
  • rodzaj nasadki: imbus,
  • mocowanie: kwadrat 3/8",
  • średnica [D]: 18 mm,
  • długość części roboczej [H]: 73,5 mm,
  • długość całkowita [L]: 100 mm,
  • waga: 58 g,
Zdjęcia mają charakter poglądowy.
długość całkowita: 100 mm
waga: 58 g
typ mocowania : kwadrat 3/8"
rozmiar: 3 mm