nasadka ręczna na kwadrat 3/8" z końcówką imbusową 12 x 100mm, Koken [3010M-100 12]
-
Producent:
-
Kod producenta:3010M-100 12
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 3 tygodnie |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 402 pkt. |
Profesjonalna nasadka ręczna 3/8" z końcówką imbusową 12 x 100mm, Koken [3010M-100 12], przeznaczona do prac ze śrubami z gniazdem imbusowym o rozmiarze 12 mm, mocowanie nasadki na kwadrat 3/8", długość całkowita 100 mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.nasadka ręczna na kwadrat 3/8" z końcówką imbusową 12 x 100mm, Koken [3010M-100 12]
- profesjonalna nasadka z końcówką imbusową w rozmiarze metrycznym 12 mm,
- wykonana z wysokiej jakości stali narzędziowej, matowanej, przeznaczona do prac w ciężkich warunkach,
PARAMETRY TECHNICZNE NASADKI, KOKEN [3010M-100 12]
- rozmiar: 12 mm,
- rodzaj nasadki: imbus,
- mocowanie: kwadrat 3/8",
- średnica [D]: 20 mm,
- długość części roboczej [H]: 73,5 mm,
- długość całkowita [L]: 100 mm,
- waga: 131 g,
Zdjęcia mają charakter poglądowy.
| długość całkowita: | 100 mm |
| waga: | 131 g |
| typ mocowania : | kwadrat 3/8" |
| rozmiar: | 12 mm |
| rodzaj nasadki: | z końcówką IMBUS |
| EAN: | 4991644037872 |
| typ rozmiaru : | metryczny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.131 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: Ko-ken ul. 7B, rue de Bitbourg L-1273 Luxembourg, Luxembourg e-mail: secretariat@ko-ken-europe.com |
