nasadka ręczna na kwadrat 3/8" z końcówką imbusową 12 x 100mm, Koken [3010M-100 12]
Producent:
Kod producenta:3010M-100 12
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 3 tygodnie |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 402 pkt. |
Profesjonalna nasadka ręczna 3/8" z końcówką imbusową 12 x 100mm, Koken [3010M-100 12], przeznaczona do prac ze śrubami z gniazdem imbusowym o rozmiarze 12 mm, mocowanie nasadki na kwadrat 3/8", długość całkowita 100 mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.nasadka ręczna na kwadrat 3/8" z końcówką imbusową 12 x 100mm, Koken [3010M-100 12]
- profesjonalna nasadka z końcówką imbusową w rozmiarze metrycznym 12 mm,
PARAMETRY TECHNICZNE NASADKI, KOKEN [3010M-100 12]
- rozmiar: 12 mm,
- rodzaj nasadki: imbus,
- mocowanie: kwadrat 3/8",
- średnica [D]: 20 mm,
- długość części roboczej [H]: 73,5 mm,
- długość całkowita [L]: 100 mm,
- waga: 131 g,
Zdjęcia mają charakter poglądowy.
| długość całkowita: | 100 mm |
| waga: | 131 g |
| typ mocowania : | kwadrat 3/8" |
| rozmiar: | 12 mm |