    A7400DM-13
22,09zł brutto
17,96zł netto
Cena punktowa: 221 pkt.
Cienkościenna nasadka ręczna dwunastokątna z mocowaniem na kwadrat 3/8" do śrub z łbem o wymiarze 13 mm firmy BAHCO typ A7400DM-13, wykonana z wysokiej jakości stali narzędziowej, polerowanej.
Nasadka sześciokątna 3/8'''' wykonana jest zgodnie z normą DIN 3124 / 3120, ISO 2725 / 1174.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
cienkościenna nasadka ręczna 3/8" dwunastokątna do śrub z łbem 13 mm BAHCO A7400DM-13:
  • maksymalne rozłożenie obciążenia i momentu dzięki dodatkowej powierzchni bocznej
  • nasadka wykonana jest zgodnie z normą DIN3120/3124, ISO2725/1174
Dane nasadki 3/8" 12-kątnej Bahco A7400DM-13:
  • rozmiar nasadki: 13 mm,
  • rodzaj nasadki: dwunastokątna,
  • mocowanie: 3/8",
  • średnica u nasady D1: 18,4 mm,
  • średnica u wylotu D2: 17 mm,
  • wymiar T: 8,5 mm,
  • wysokość L: 25,5 mm,
  • waga: 22 g
długość całkowita: 25,5 mm
waga: 22 g
typ mocowania : kwadrat 3/8"
rozmiar: 13 mm