    7409BH-10
46,79zł brutto
38,04zł netto
Dostępność: niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 468 pkt.
Nasadka ręczna z końcówką IMBUS z kulką, mocowanie na kwadrat 3/8" firmy Bahco typ 7409BH-10, do śrub z gniazdem sześciokątnym wewnętrznym - IMBUS, rozmiar 10 mm. Wykonana z wysokiej jakości stali narzędziowej.
Nasadka z końcówką Imbus wykonana jest zgodnie z normą DIN 3120ISO 1174.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Nasadka ręczna z końcówką Imbus z kulką, mocowanie na kwadrat 3/8", rozmiar 10 mm, Bahco [7409BH-10]:
  • część mocująca nasadki pokrycie chrom extra, część robocza z końcówką IMBUS czerniona,
  • radełkowany trzpień umożliwiający swobodne wkręcanie elementów mocujących przy użyciu palców,
  • nasadka do śrub Imbus wykonana jest zgodnie z normami DIN3120/ISO1174,
Dane nasadki z końcówką Imbus firmy Bahco 7409BH-10:
  • rozmiar Imbusa: 10 mm,
  • rodzaj nasadki: do śrub z gniazdem sześciokątnym wewnętrznym - Imbus
  • długość części roboczej l: 65,5 mm,
  • długość całkowita L: 95,5 mm,
  • średnica D: 19 mm,
  • mocowanie: kwadrat 3/8"
  • waga: 59 g
Klucz nasadowy Imbus 3/8" Bahco z serii 7409M przeznaczony jest do pokręcania ręcznego,
nie nadaje się do użycia z elektronarzędziami i narzędziami pneumatycznymi.
Do kluczy nasadowych zalecamy stosowanie oryginalnych grzechotek i akcesoriów.
długość całkowita: 95,5 mm
waga: 59 g
typ mocowania : kwadrat 3/8"
rozmiar: 10 mm