    3010M-160 13
54,29zł brutto
44,14zł netto
Dostępność: niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 3 tygodnie
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 543 pkt.
Profesjonalna nasadka ręczna 3/8" z końcówką imbusową 13 x 160mm, Koken [3010M-160 13], przeznaczona do prac ze śrubami z gniazdem imbusowym o rozmiarze 13 mm, mocowanie nasadki na kwadrat 3/8", długość całkowita 160 mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
nasadka ręczna na kwadrat 3/8" z końcówką imbusową 13 x 160mm, Koken [3010M-160 13]
  • profesjonalna nasadka z końcówką imbusową w rozmiarze metrycznym 13 mm,
PARAMETRY TECHNICZNE NASADKI, KOKEN [3010M-160 13]
  • rozmiar: 13 mm,
  • rodzaj nasadki: imbus,
  • mocowanie: kwadrat 3/8",
  • średnica [D]: 22 mm,
  • długość części roboczej [H]: 133,5 mm,
  • długość całkowita [L]: 160 mm,
  • waga: 237 g,
Zdjęcia mają charakter poglądowy.
długość całkowita: 160 mm
waga: 237 g
typ mocowania : kwadrat 3/8"
rozmiar: 13 mm