    4010M-100 14
44,64zł brutto
36,29zł netto
Dostępność: niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 3 tygodnie
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 446 pkt.
Profesjonalna nasadka ręczna 1/2" do śrub imbusowych firmy KOKEN 4010M-100 14, przeznaczona do prac ze śrubami z gniazdem imbusowym o rozmiarze 14 mm, mocowanie nasadki kwadrat 1/2" długość całkowita 100 mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
nasadka ręczna 1/2" z końcówką imbusową 14/100 mm, Koken [4010M-100 14]:
  • profesjonalna nasadka z końcówką imbusową w rozmiarze metrycznym,
  • dostępne są nasadki z końcówką imbusową w rozmiarach od 4mm do 19mm o różnych długościach: 50mm, 75mm, 100mm, 140mm
Dane nasadki 1/2" z końcówką imbusową, Koken [4010M-100 14]:
  • rozmiar: 14 mm,
  • rodzaj nasadkiimbus na nasadce,
  • mocowanie: 1/2",
  • średnica D: 24 mm,
  • długość części roboczej H: 63,5 mm,
  • długość całkowita L: 100 mm,
  • waga: 180 g
długość całkowita: 100 mm