    4010M-50 10
32,74zł brutto
26,62zł netto
Dostępność: dostępny
Stan magazynowy: 2
Dostępność: dostępny
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 327 pkt.
Profesjonalna nasadka ręczna 1/2" do śrub imbusowych firmy KOKEN 4010M-50-10, przeznaczona do prac ze śrubami z gniazdem imbusowym o rozmiarze 10 mm, mocowanie nasadki kwadrat 1/2" długość całkowita 50 mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
nasadka ręczna 1/2" z końcówką imbusową 10/50mm, Koken [4010M-50-10]:
  • profesjonalna nasadka z końcówką imbusową w rozmiarze metrycznym,
  • dostępne są nasadki z końcówką imbusową w rozmiarach od 4mm do 19mm o różnych długościach: 50mm, 75mm, 100mm, 140mm
Dane nasadki 1/2" z końcówką imbusową, Koken [4010M-50-10]:
  • rozmiar: 10 mm,
  • rodzaj nasadkiimbus na nasadce,
  • mocowanie: 1/2",
  • średnica D: 22 mm,
  • długość części roboczej H: 13,5 mm,
  • długość całkowita L: 50 mm,
  • waga: 75 g
długość całkowita: 50 mm