    SB7800DM-36
80,01zł brutto
65,05zł netto
Dostępność: dostępny
Stan magazynowy: 1
Cena punktowa: 800 pkt.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Nasadka ręczna 1/2" dwunastokątna do śrub M36 BAHCO [SB7800DM-36]:
Dane techniczne nasadki 1/2" 12-kątnej do śrub M36 Bahco [SB7800DM-36]:
  • rozmiar nasadki: 36 mm,
  • rodzaj nasadki: 12-kątna,
  • mocowanie: kwadrat 1/2",
  • średnica u nasady "D1": 45 mm,
  • średnica u wylotu "D2": 42 mm,
  • długość "L": 50 mm,
  • waga: 320 g
długość całkowita: 50 mm
waga: 320 g
typ mocowania : kwadrat 1/2''
opakowanie: zawieszka
rozmiar: 36 mm