    SB7800DM-32
47,25zł brutto
38,41zł netto
Dostępność: dostępny
Stan magazynowy: 1
Cena punktowa: 472 pkt.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Nasadka ręczna 1/2" dwunastokątna do śrub M32 BAHCO [SB7800DM-32]:
Dane techniczne nasadki 1/2" 12-kątnej do śrub M32 Bahco [SB7800DM-32]:
  • rozmiar nasadki: 32 mm,
  • rodzaj nasadki: 12-kątna,
  • mocowanie: kwadrat 1/2",
  • średnica u nasady "D1": 42,9 mm,
  • średnica u wylotu "D2": 30,5 mm,
  • długość "L": 47 mm,
  • waga: 270 g
długość całkowita: 47 mm
waga: 270 g
typ mocowania : kwadrat 1/2''
opakowanie: zawieszka
rozmiar: 32 mm