    SB7800DM-27
26,51zł brutto
21,55zł netto
Dostępność: dostępny
Stan magazynowy: 1
Cena punktowa: 265 pkt.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Nasadka ręczna 1/2" dwunastokątna do śrub M27 BAHCO [SB7800DM-27]:
Dane techniczne nasadki 1/2" 12-kątnej do śrub M27 Bahco [SB7800DM-27]:
  • rozmiar nasadki: 27 mm,
  • rodzaj nasadki: 12-kątna,
  • mocowanie: kwadrat 1/2",
  • średnica u nasady "D1": 36,6 mm,
  • średnica u wylotu "D2": 29 mm,
  • długość "L": 42 mm,
  • waga: 173 g
długość całkowita: 42 mm
waga: 173 g
typ mocowania : kwadrat 1/2''
opakowanie: zawieszka
rozmiar: 27 mm