    7800DM-27
26,07zł brutto
21,20zł netto
Cena punktowa: 261 pkt.
Nasadka 12-kątna 1/2'' wykonana jest zgodnie z normą ISO 2725 / 1174, DIN 3124 / 3120.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
nasadka ręczna 1/2" dwunastokątna do śrub M27 BAHCO 7800DM-27
  • maksymalne rozłożenie obciążenia i momentu dzięki dodatkowej powierzchni bocznej
  • nasadka wykonana jest zgodnie z normą ISO 2725 / 1174, DIN 3124 / 3120
Dane nasadki 1/2" 12-kątnej do śrub M27 Bahco 7800DM-27
  • rozmiar nasadki: 27mm
  • rodzaj nasadki: 12-kątna
  • mocowanie: 1/2"
  • średnica u nasady "D1": 36,6mm
  • średnica u wylotu "D2": 29mm
  • wysokość "L": 44mm
  • waga: 173g
Do kluczy nasadowych dwunastokątnych 1/2'' zalecamy stosowanie oryginalnych grzechotek i akcesoriów.
długość całkowita: 44 mm
waga: 173 g
typ mocowania : kwadrat 1/2''
rozmiar: 27 mm