    SB7800DM-24
23,26zł brutto
18,91zł netto
Dostępność: dostępny
Stan magazynowy: 1
Cena punktowa: 233 pkt.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Nasadka ręczna 1/2" dwunastokątna do śrub M24 BAHCO [SB7800DM-24]:
Dane techniczne nasadki 1/2" 12-kątnej do śrub M24 Bahco [SB7800DM-24]:
  • rozmiar nasadki: 24 mm,
  • rodzaj nasadki: 12-kątna,
  • mocowanie: kwadrat 1/2",
  • średnica u nasady "D1": 32,9 mm,
  • średnica u wylotu "D2": 26,5 mm,
  • długość "L": 41 mm,
  • waga: 121 g
długość całkowita: 41 mm
waga: 121 g
typ mocowania : kwadrat 1/2''
opakowanie: zawieszka
rozmiar: 24 mm