    7800DM-24
23,41zł brutto
19,03zł netto
Cena punktowa: 234 pkt.
Nasadka 12-kątna 1/2'' wykonana jest zgodnie z normą ISO 2725 / 1174, DIN 3124 / 3120.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
nasadka ręczna 1/2" dwunastokątna do śrub M24 BAHCO 7800DM-24
  • maksymalne rozłożenie obciążenia i momentu dzięki dodatkowej powierzchni bocznej
  • nasadka wykonana jest zgodnie z normą ISO 2725 / 1174, DIN 3124 / 3120
Dane nasadki 1/2" 12-kątnej do śrub M24 Bahco 7800DM-24
  • rozmiar nasadki: 24mm
  • rodzaj nasadki: 12-kątna
  • mocowanie: 1/2"
  • średnica u nasady "D1": 32,9mm
  • średnica u wylotu "D2": 26,5mm
  • wysokość "L": 41mm
  • waga: 110g
Do kluczy nasadowych dwunastokątnych 1/2'' zalecamy stosowanie oryginalnych grzechotek i akcesoriów.
długość całkowita: 41 mm
waga: 110 g
typ mocowania : kwadrat 1/2''
rozmiar: 24 mm