    SB7800DM-19
28,06zł brutto
22,81zł netto
Dostępność: dostępny
Stan magazynowy: 2
Cena punktowa: 281 pkt.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Nasadka ręczna 1/2" dwunastokątna do śrub M19 BAHCO [SB7800DM-19]:
Dane techniczne nasadki 1/2" 12-kątnej do śrub M19 Bahco [SB7800DM-19]:
  • rozmiar nasadki: 19 mm,
  • rodzaj nasadki: 12-kątna,
  • mocowanie: kwadrat 1/2",
  • średnica u nasady "D1": 26,6 mm,
  • średnica u wylotu "D2": 24 mm,
  • długość "L": 38 mm,
  • waga: 80 g
długość całkowita: 38 mm
waga: 80 g
typ mocowania : kwadrat 1/2''
opakowanie: zawieszka
rozmiar: 19 mm