    SB7800DM-13
22,21zł brutto
18,06zł netto
Dostępność: dostępny
Stan magazynowy: 2
Cena punktowa: 222 pkt.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Nasadka ręczna 1/2" dwunastokątna do śrub M13 BAHCO [SB7800DM-13]:
Dane techniczne nasadki 1/2" 12-kątnej do śrub M13 Bahco [SB7800DM-13]:
  • rozmiar nasadki: 13 mm,
  • rodzaj nasadki: 12-kątna,
  • mocowanie: kwadrat 1/2",
  • średnica u nasady "D1": 19,1 mm,
  • średnica u wylotu "D2": 22mm,
  • długość "L": 38 mm,
  • waga: 56 g
długość całkowita: 38 mm
waga: 56 g
typ mocowania : kwadrat 1/2''
opakowanie: zawieszka
rozmiar: 13 mm