    7800DM-11
17,72zł brutto
14,41zł netto
Cena punktowa: 177 pkt.
Nasadka 12-kątna 1/2'' wykonana jest zgodnie z normą ISO 2725 / 1174, DIN 3124 / 3120.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
nasadka ręczna 1/2" dwunastokątna do śrub M11 BAHCO 7800DM-11
  • maksymalne rozłożenie obciążenia i momentu dzięki dodatkowej powierzchni bocznej
  • nasadka wykonana jest zgodnie z normą ISO 2725 / 1174, DIN 3124 / 3120
Dane nasadki 1/2" 12-kątnej do śrub M11 Bahco 7800DM-11
  • rozmiar nasadki: 11mm
  • rodzaj nasadki: 12-kątna
  • mocowanie: 1/2"
  • średnica u nasady "D1": 16,6mm
  • średnica u wylotu "D2": 22mm
  • wysokość "L": 38mm
  • waga: 60g
Do kluczy nasadowych dwunastokątnych 1/2'' zalecamy stosowanie oryginalnych grzechotek i akcesoriów.
długość całkowita: 38 mm
waga: 60 g
typ mocowania : kwadrat 1/2''
rozmiar: 11 mm