    SB7800DM-10
22,21zł brutto
18,06zł netto
Dostępność: dostępny
Stan magazynowy: 3
Karta produktu:
Dostępność: dostępny
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 222 pkt.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Nasadka ręczna 1/2" dwunastokątna do śrub M10 BAHCO [SB7800DM-10]:
  • dodatkowa powierzchnia boczna umożliwia maksymalne rozłożenie obciążenia,
  • nasadka wykonana jest zgodnie z normą ISO 2725 / 1174, DIN 3124 / 3120,
  • nasadka dostarczana z plastikową zawieszką.
Dane techniczne nasadki 1/2" 12-kątnej do śrub M10 Bahco [SB7800DM-10]:
  • rozmiar nasadki: 10 mm,
  • rodzaj nasadki: 12-kątna,
  • mocowanie: kwadrat 1/2",
  • średnica u nasady "D1": 14 mm,
  • średnica u wylotu "D2": 22mm,
  • długość "L": 36,5 mm,
  • waga: 60 g
długość całkowita: 36,5 mm
waga: 60 g
typ mocowania : kwadrat 1/2''
opakowanie: zawieszka
rozmiar: 10 mm