    7800DM-10
21,87zł brutto
17,78zł netto
Dostępność: niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 219 pkt.
Nasadka 12-kątna 1/2'' wykonana jest zgodnie z normą ISO 2725 / 1174, DIN 3124 / 3120.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
nasadka ręczna 1/2" dwunastokątna do śrub M10 BAHCO 7800DM-10
  • maksymalne rozłożenie obciążenia i momentu dzięki dodatkowej powierzchni bocznej
  • nasadka wykonana jest zgodnie z normą ISO 2725 / 1174, DIN 3124 / 3120
Dane nasadki 1/2" 12-kątnej do śrub M10 Bahco 7800DM-10
  • rozmiar nasadki: 10mm
  • rodzaj nasadki: 12-kątna
  • mocowanie: 1/2"
  • średnica u nasady "D1": 15,4mm
  • średnica u wylotu "D2": 22mm
  • wysokość "L": 38mm
  • waga: 51g
Do kluczy nasadowych dwunastokątnych 1/2'' zalecamy stosowanie oryginalnych grzechotek i akcesoriów.
długość całkowita: 38 mm
waga: 51 g
typ mocowania : kwadrat 1/2''
opakowanie: bez opakowania
rozmiar: 10 mm