nasadka ręczna 12-kątna 1/2" do śrub M10, Bahco [7800DM-10]
Producent:
Kod producenta:7800DM-10
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 219 pkt. |
Nasadka 12-kątna 1/2'' wykonana jest zgodnie z normą ISO 2725 / 1174, DIN 3124 / 3120.
nasadka ręczna 1/2" dwunastokątna do śrub M10 BAHCO 7800DM-10
- maksymalne rozłożenie obciążenia i momentu dzięki dodatkowej powierzchni bocznej
- nasadka wykonana jest zgodnie z normą ISO 2725 / 1174, DIN 3124 / 3120
Dane nasadki 1/2" 12-kątnej do śrub M10 Bahco 7800DM-10
- rozmiar nasadki: 10mm
- rodzaj nasadki: 12-kątna
- mocowanie: 1/2"
- średnica u nasady "D1": 15,4mm
- średnica u wylotu "D2": 22mm
- wysokość "L": 38mm
- waga: 51g
Do kluczy nasadowych dwunastokątnych 1/2'' zalecamy stosowanie oryginalnych grzechotek i akcesoriów.
| długość całkowita: | 38 mm |
| waga: | 51 g |
| typ mocowania : | kwadrat 1/2'' |
| opakowanie: | bez opakowania |
| rozmiar: | 10 mm |