    2010A-25 1/4"
23,01zł brutto
18,71zł netto
Dostępność: niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 3 tygodnie
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 230 pkt.
Profesjonalna nasadka ręczna 1/4" do śrub imbusowych firmy KOKEN [2010A-25 1/4"], przeznaczona do prac ze śrubami z gniazdem imbusowym o rozmiarze 1/4'' cala, mocowanie nasadki kwadrat 1/4" długość całkowita 25 mm.
Nasadki Koken stosowane są również przy montażu przemysłowym.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
nasadka ręczna 1/4" z końcówką Imbus, rozmiar 1/4'' cala, Koken [2010A-25-1/4]:
  • profesjonalna nasadka z końcówką imbusową w rozmiarze calowym 1/4'' cala,
  • nasadki z końcówką imbusową dostępne są w rozmiarach metrycznych od 1,5 mm do 10 mm, o długościach: 25mm (2010M-25), 100mm (2010M-100), oraz w rozmiarach calowych od 1/8'' do 3/8''  o długości 25mm (2010A-25).
Dane nasadki z końcówką imbusową, Koken [2010A-25-1/4]:
  • rozmiar: 1/4'' cala,
  • rodzaj nasadkiimbus na nasadce,
  • mocowanie: 1/4",
  • średnica D: 11,9 mm,
  • długość części roboczej H: 9 mm,
  • długość całkowita L: 25 mm,
  • waga: 12 g
długość całkowita: 25 mm