    4010M-50 7
32,74zł brutto
26,62zł netto
Cena punktowa: 327 pkt.
Profesjonalna nasadka ręczna 1/2" do śrub imbusowych firmy KOKEN 4010M-50-7, przeznaczona do prac ze śrubami z gniazdem imbusowym o rozmiarze 7 mm, mocowanie nasadki kwadrat 1/2" długość całkowita 50 mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
nasadka ręczna 1/2" z końcówką imbusową 7/50mm, Koken [4010M-50-7]:
  • profesjonalna nasadka z końcówką imbusową w rozmiarze metrycznym,
  • dostępne są nasadki z końcówką imbusową w rozmiarach od 4mm do 19mm o różnych długościach: 50mm, 75mm, 100mm, 140mm
Dane nasadki 1/2" z końcówką imbusową, Koken [4010M-50-7]:
  • rozmiar: 7 mm,
  • długość całkowita L: 50 mm,
  • waga: 65 g
długość całkowita: 50 mm