    4010M-50 6
31,21zł brutto
25,37zł netto
Dostępność: niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 3 tygodnie
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 312 pkt.
Profesjonalna nasadka ręczna 1/2" do śrub imbusowych firmy KOKEN 4010M-50-6, przeznaczona do prac ze śrubami z gniazdem imbusowym o rozmiarze 6 mm, mocowanie nasadki kwadrat 1/2" długość całkowita 50 mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
nasadka ręczna 1/2" z końcówką imbusową 6/50mm, Koken [4010M-50-6]:
  • profesjonalna nasadka z końcówką imbusową w rozmiarze metrycznym,
  • dostępne są nasadki z końcówką imbusową w rozmiarach od 4 do 19 o różnych długościach: 50mm, 75mm, 100mm, 140mm
Dane nasadki 1/2" z końcówką imbusową, Koken [4010M-50-6]:
  • rozmiar: 6 ,
  • rodzaj nasadkiimbus na nasadce,
  • mocowanie: 1/2",
  • średnica D: 22 mm,
  • długość części roboczej H: 13,5 mm,
  • długość całkowita L: 50 mm,
  • waga: 64 g
długość całkowita: 50 mm